Zarejestruj się !

Folia Forever Laser Dark No-Cut B-Lite A4 (A+B)

Nowy produkt

Folia termotransferowa do galanterii, papieru/kartonu, twardych powierzchni np. drewnie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

7.46 zł brutto

6.07 zł netto

Więcej informacji

Folia termotransferowa
Forever Laser Dark No-Cut B-Lite A4
Innowacyjny papier B-Lite otwiera teraz zupełnie nowe możliwości drukowania na tekstylnych artykułach handlowych, takich jak torby na zakupy, torby sportowe, serwetki, kółka na klucze, a także produkty upominkowe i twarde powierzchnie, takie jak papier i drewno.
Jest to folia formatu A4 (składa się z dwóch arkuszy: A-folia do zadruku i B-Lite papier z klejem) do drukarek laserowych służący do wykonywania nadruków na galanterii, papieru/kartonu, twardych powierzchni np. drewnie.


Po intensywnych pracach rozwojowych zespół ds. rozwoju produktu FOREVER opracował kolejny produkt wysokiej jakości. Jest to nowa wersja papieru Forever Laser Dark No-Cut Low Temp z "odchudzonym klejem". Papier z cieńszym klejem jest korzystniejszy cenowo od folii Low Temp, ale nie ma tak dobrych właściwości na pranie, dlatego jest to papier stworzony pod produkty, których się nie pierze lub pierze się rzadko jak np. torby sportowe, portfele, paski, podkładki, czy twarde powierzchnie wykonane np. z drewna, eko produkty itp.


Najważniejszą zaletą tej folii jest fakt, iż przenosi się sama grafika bez tła (podtła) - bez wycinania. Grafika musi być wektorowa (bez przejść tonalnych) oraz kolory muszą być wyraziste - pokrycie tonera w kolorach powinno przekraczać 80% - nie dotyczy w przypadku zadruku w drukarkach białotonerowych, gdzie drukarka w przypadku jaśniejszych kolorów robi biały poddruk i nie ma obawy, że tonera będzie za mało. Nadruk tym papierem trzeba wykonywać przy użyciu prasy transferowej.

Produkty powiązane

Pobierz Instrukcję

Laser Dark No-Cut B-Lite (ENG)

Instrukcja folii Laser Dark No-Cut B-Lite (ENG)

Pobierz Instrukcję (7.04M)