Zarejestruj się !
Folia Forever Laser Dark No-Cut Low Temp A4 Zobacz większe

Folia Forever Laser Dark No-Cut Low Temp A4 XL (A+B)

Nowy produkt

Folia termotransferowa do ciemnych tkanin.

FORMAT A4 XL (ok. 21x42 cm)

Więcej szczegółów

12.25 zł brutto

9.96 zł netto

Więcej informacji

Folia termotransferowa Forever Laser Dark No-Cut Low Temp A4 XL !

Do zaoferowania mamy folię termotransferową niemieckiej firmy Forever - Laser Dark No-Cut Low Temp w nowym niestandardowym wymiarze A4 XL (ok. 21x42 cm).

Nowy format pozwala wykonywać nadruki większe niż A4 (optycznie wyglądające jak A3) korzystając z drukarki OKI w formacie A4. Papier w tych wymiarach można wydrukować w każdej laserówce formatu A3 i w drukarkach OKI formatu A4. Dlaczego papier A4 XL pasuje również do drukarek OKI A4 ? To proste, właśnie OKI umożliwia w swoich urządzeniach druk płaskim przebiegiem na podłożach nawet do 3,2 m długości.

Jest to folia formatu A4 (składa się z dwóch arkuszy: A-folia do zadruku i B-papier bazowy) do drukarek laserowych służący do wykonywania nadruków na materiałach ciemnych i kolorowych.

Koszulki z nadrukiem Laser Dark No-Cut Low Temp można prać w temperuturze do 40
0C. Prać i prasować należy oczywiście na lewej stronie (bez nadruku).

Jakość + Dobra Cena = Forever

Nadruk wykonany przy pomocy folii Laser Dark No-Cut Low Temp jest dużo łatwiejszy w porównaniu do nadruku przy pomocy papieru Laser Dark No-Cut !


Najważniejszą zaletą tej folii jest fakt, iż przenosi się sama grafika bez tła (podtła) - bez wycinania. Grafika musi być wektorowa (bez przejść tonalnych) oraz kolory muszą być wyraziste - pokrycie tonera w kolorach powinno przekraczać 70 %. Nadruk tym papierem trzeba wykonywać przy użyciu prasy transferowej.

Produkty powiązane

Pobierz Instrukcję

INSTRUKCJA (PL) FOREVER LOW TEMP

INSTRUKCJA (PL) FOREVER LASER DARK NO-CUT LOW TEMP

Pobierz Instrukcję (4.92M)